19034.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1937], Franklin-Társulat, 270+(2) p. + 20 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón némi kopással, kissé fakó gerinccel, egyébként jó állapotban.