19101.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Kováts Zoltán: Somogy megye népessége a XVII-XVIII. század fordulóján. DEDIKÁLT! Somogyi Almanach 12. sz. Kaposvár, 1969, Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 52+4 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap és a hátsó borító foltos. Megjelent 700 példányban. + Fallenbüchl Zoltán: Somogy megyei diákok a XVIII. század derekán. Levéltári Évkönyv 2. Kaposvár, 1971., nyn., 85-90 p. Kiadói papírkötés, foltos.