19102.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Kuntár Lajos: A szombathelyi könyvnyomdászat története. Szombathely, 1937, Pável Ágoston Néprajzi Munkaközösség, 85+1 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.