19160.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.