19138.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal.) A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VIII. Bp., 1975, Budapest Főváros Levéltára. Aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas papír védőborítóval. Megjelent 1500 példányban.