19045.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Turisták Lapja - 50 esztendő (1888-1938). 50. évf. 12. sz., 1938. december + Név- és tárgymutató a Turisták Lapja 1-50. évfolyamához (1888-1938). Összeáll.: Papp László. [Egy kötetben]. Bp., 1939, Magyar Turista Egyesület, 1 sztl. lev.+ 503-876 p.; 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval.