19074.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Vegyes Győrrel kapcsolatos tétel, 3 db: Németh Ambrus: A győri királyi tudomány-akadémia története III. rész. 1806-1850. Győr, 1904, Győregyházmegye Könyvsajtója, 135+5 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, sérült, részben hiányos, foltos gerinccel. Felvágatlan lapokkal.; Németh Ambrus: Szent Kamill - rendi szerzetesek Győrött. (1761 - 1786). Szent István-Társulat Tudományos és Irodalmi Osztályának Felolvasó Üléseiből 91. sz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat, 35+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval. Felvágatlan lapokkal.; H. Pálfy Ilona: Győr. sz. kir. város az 1828. évi összeírás megvilágításában. Különlenyomat. Bp., 1934, Hornyánszky Viktor-ny., 10 p. Papírkötés, foltos.