19107.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Vörös Márton: Pécsi tűzoltóság a XVIII. században. DEDIKÁLT! Különlenyomat: a Pécs Szab. Kir. Város "Majorossy Imre Múzeumának" 1939-1940. évi értesítőjéből. Pécs, 1940, Pécs Szab. Kir. Város "Majorossy Imre Múzeuma, 70-85 p. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerinc mentén sérüléssel, gyűrődésnyomokkal, kissé foltos.