Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 112

Ausztria 1856. A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI) double-sided bronze medallion in case. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina, small edge error
33497.

32 000 HUF
84,88
91,43
Ausztria 1879. Ferenc József és Erzsébet / Ezüst házassági évfordulójának emlékére aranyozott fém emlékérem (28mm) T:AU patina, kopott aranyozás Austria 1879. Franz Joseph and Elisabeth / Zur erinnerung an die Silberne Hochzeit ihrer majestäten (For Commemorating the 25th Anniversary of the Royal Couple) gilt metal medallion (28mm) C:AU patina, worn gilt
33498.

Ausztria 1879. "Ferenc József és Erzsébet / Ezüst házassági évfordulójának emlékére" aranyozott fém emlékérem (28mm) T:AU patina, kopott aranyozás Austria 1879. "Franz Joseph and Elisabeth / Zur erinnerung an die Silberne Hochzeit ihrer majestäten (For Commemorating the 25th Anniversary of the Royal Couple)" gilt metal medallion (28mm) C:AU patina, worn gilt

1 000 HUF
2,65
2,86
23
33499.

12 000 HUF
31,83
34,29
Ausztria 1887. Emlékül a Császári és Királyi Práterben tartott tavaszi fesztiválra aranyozott bronz emlékérem (34mm) T:XF patina Austria 1887. To commemorate the Spring Festival in the Imperial and Royal Prater gilt bronze commemorative medallion (34mm) C:XF patina
33500.

Ausztria 1887. "Emlékül a Császári és Királyi Práterben tartott tavaszi fesztiválra" aranyozott bronz emlékérem (34mm) T:XF patina Austria 1887. "To commemorate the Spring Festival in the Imperial and Royal Prater" gilt bronze commemorative medallion (34mm) C:XF patina

3 400 HUF
9,02
9,71
Ausztria 1893. Osztrák Szárnyas- és Madártenyésztő Egyesület - Königsberg / Méltó eredményekért bronz emlékérem gravírozva (39mm) T:XF
33501.

Ausztria 1893. "Osztrák Szárnyas- és Madártenyésztő Egyesület - Königsberg / Méltó eredményekért" bronz emlékérem gravírozva (39mm) T:XF

10 000 HUF
26,53
28,57
Ausztria ~1900. Kismadár bronz plakett. Szign.: Joseph Prinz (49x61mm) T:AU Austria ~1900. Nesthocker (Little bird) bronze plaque. Sign.: Joseph Prinz (49x61mm) C:AU
33502.

Ausztria ~1900. "Kismadár" bronz plakett. Szign.: Joseph Prinz (49x61mm) T:AU Austria ~1900. "Nesthocker (Little bird)" bronze plaque. Sign.: Joseph Prinz (49x61mm) C:AU

10 000 HUF
26,53
28,57
Ausztria 1907. Lehár Ferenc - A víg özvegy 300. bécsi előadására egyoldalas bronz plakett. Szign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) T:XF patina / Austria 1907. Franz Lehar - To the 300th Performance of The Merry Widow in Vienna one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) C:XF patina
33503.

24 000 HUF
63,66
68,57
Ausztria 1910. Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (A Bécsi Divatverseny női kézimunkáért járó díjérme) kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Schwartz István (61,5mm) T:AU,XF kis ph-k., ü. Austria 1910 Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (Award medal for womens handwork of the Vienna Fashion Competition) double sided bronze award medal. Sign: Stefan Schwartz (61,5mm) C:AU,XF small edge errors, ding
33504.

Ausztria 1910. "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (A Bécsi Divatverseny női kézimunkáért járó díjérme)" kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Schwartz István (61,5mm) T:AU,XF kis ph-k., ü. Austria 1910 "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (Award medal for women's handwork of the Vienna Fashion Competition)" double sided bronze award medal. Sign: Stefan Schwartz (61,5mm) C:AU,XF small edge errors, ding

22 000 HUF
58,36
62,86
Ausztria 1913. Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error
33505.

Ausztria 1913. "Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. "Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error

8 000 HUF
21,22
22,86
Ausztria / Bécs 1978. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978 ezüstözött Br emlékérem, peremen Bronze beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965) silvered Br medal with Bronze hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU
33506.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br medal with "Bronze" hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU

5 000 HUF
13,26
14,29
Ausztria DN 3 Groschen Oper (Koldusopera) kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND 3 Groschen Oper double-sided Al token (24mm) C:XF
33507.

Ausztria DN "3 Groschen Oper (Koldusopera)" kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND "3 Groschen Oper" double-sided Al token (24mm) C:XF

1 000 HUF
2,65
2,86
33508.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF