8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien, Die Ruinen von Ertöedt (Szerémség, ErdÅ‘d romjai/ Srijem, Erdut). Litográfia, papÃr, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, kissé sérült, körbevágva. Ãœvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, slightly damaged, cut, framed