11693.
471. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
11
Erler, Georg Oskar (1871-1950): Ex libris Oscar Hillinger, 1910-1920 körül. Rézkarc, papír, jelzett, a lap egyik sarka kissé gyűrött, 11,5x14,5 cm.