Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
11152.
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. eleje: Fekvő női akt. Olaj, vászon, sérült. 72x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Other collectibles
11153.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vitorlások a tengerparton. Akvarell, papír. Hátoldalán Haas-Galéria Víz-azúr kiállítás címkéjével. Kisebb törésnyommal. Fakeretben. 57x80 cm
Other collectibles
11154.
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Other collectibles
11155.
Joh. Karstens jelzéssel: Tulipánföldek, 1931. Olaj, karton. 88x120 cm. Dekoratív fakeretben. / Signed Joh. Karstens, probably dutch painter: Tulip fields, 1931. Oil on board, framed. 88x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Other collectibles
11156.
Jelzés nélkül, feltehetően osztrák vagy német festő, XIX. sz. második fele: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 61×72 cm
Other collectibles
11157.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.