11151.
471. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Ismeretlen festő: Hölgy fehér ruhában. Olaj, karton. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40x50,5 cm. Üvegezett fakeretben.