11181.
471. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Jelzés nélkül, XVIII./XIX. sz. erdélyi művész, 3 db rajz: Alaktanulmányok. Tus, papír. 9,5x15, 17,5x13 és 18x24 cm. Utóbbi vágott, sérült, kissé foltos.