11152.
471. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. eleje: Fekvő női akt. Olaj, vászon, sérült. 72x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!