11185.
471. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
Jelzés nélkül:Vitális Móric és felesége. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, hátoldalán feliratozva, 9×7 cm