11188.
471. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm