10105. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Ágotha Imre (1860-1930): Epreskert. Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán fleiratozott. 26,5x35,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert