Tétel

24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD

Description:

Arany János: A walesi bárdok. A könyvet tervezte és illusztrálta: Részegh Botond. Angol nyelvre ford.: Peter Zollman. (Számozott, egyedi illusztrációkkal, kiadói kísérőlevéllel). Szentendre, 2007, Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely, 7 sztl. lev. (címlap, magyar nyelvű szöveg és kiadási információk, merített papíron) + 5 sztl. lev. (angol nyelvű szöveg, pauszpapíron) + 5 t. (Részegh Botond illusztrációi, aquaforte-kolográfia, merített papír, mindegyik jelzett, számozott). Kiadói harántalakú, aranyozott egészvászon-mappában, 33x70 cm. ,,Ez a kiadvány 2006 őszén készült Szentendrén, Vincze László és Fiai Pappírmerítő Műhelyében, 35 számozott példányban. A lapokat egyenként kézműves technikával merítették [...]" Számozott (17./35) példány. A kiadó Vincze család aláírt kísérőlevelével.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras