4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Becsey Zsuzsa (1969-): Napló, "dzsessz...", 2000. Hidegtű, rézkarc, repesztés, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 4/10 számozással. 33x33 cm