10232. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Csergezán Pál (1924-1996): Tisza... (Horgászok). Rézkarc, papír, jelzett, kissé hullámos, paszpartuban, 18x28 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert