4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Cserna Sándor, XX. sz. eleje: Vázlatfüzet rajzokkal, többek közt Munkácsy Mihály portréja, Adria levélpapír reklám stb, össz. több mint 30 db rajz. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett Korabeli félvászon kötésben, kopott borítóval. 14x22 cm