26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm