110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
Emőd Aurél (1897-1958): Alvó lány. Akvarell, papír. Jeletzve balra lent. 42x33,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / watercolour on paper, signed, framed.