65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Fajó János (1937-2018): Vonaltól a struktúráig II. szitanyomat, karton 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent: Fajó 75. Két sarkán kopással, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel jelezve 29x29 cm