10316. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Feleky Zoltán (-), XX. sz. első fele-közepe: Vízparti táj vadkacsákkal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras