10362. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Gádor Emil (1911-1998): Balatonfüredi részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán címkén "Gádor Balatonfüred" felirattal. 24x33 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras