1 100 000 HUF
2 849,74 EUR, 3 142,86 USD
Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Festő és aktmodellek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 74x90,5 cm. Fakeretben. A tétel utolsó két fotója a festményt egy 1960-as években készült fényképen mutatja a háttérben. / oil on canvas, signed lower right, restored, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!