15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Jakobovits Artúr (1880-1945?): Jakobovits Arthur rajzai. 22 db akvarellel szÃnezett ofszet grafika. Kiadói vászonkötésű, aranyozott, sérült mappában. Jakobovits Artúr a grafikák egy részén az I. világháborús orosz hadifogságát örökÃtette meg. Néhány lap balatonfelvidéki tájakat ábrázol (Zamárdi). A mappa 36 db lappal és 1 további lap tartalomjegyzékkel lenne teljes. Néhány, nagyon kevés lap széléinél sérült. Lap méret: 29,5x37,5 cm