10597. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/13, 31x41 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert