9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Kozma Imre (1933-2020): Arany október. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Kozma Imre címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 26x35,5 cm