10719. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF 20,73 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Markó Ernő (1868-1945): Téli táj. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert