10743. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Nyergesi János (1895-1982): Dunamenti táj, háttérben az esztergomi bazilika, 1910. Akvarell, tus, papír, jelezve balra fent. 22x31 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert