10832. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Pásztor Gábor (1933-2012): Szárnyak és számok, 1977. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 16/25, 19,5x16,5 cm
Photo of the item taken by : ekb