4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Sajó Gyula (1918-1989): Virágok. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (9/36). Hátoldalán sussexi múzeum kiállítási raglapjával. Üvegezett fakeretben, 35×27 cm