5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sánta István (1957-), össz. 5 db mű: Budapesti panoráma, Gresham palota részletei és portré. Rézkarc, merített papír, mindegyik jelzett. 7x5 cm. Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest feliratos merített papír borítékban.