11040. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Tenkács Tibor (1913-1998): Munkában (Tokaji szőlőhegy?), 1967. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 58×46 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras