11044. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton vadkacsákkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 42,5x52,3 cm
Photo of the item taken by : pk