11055. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert