11052. 471. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Ürmös Péter (1956- ): Csigaház. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, próbanyomat, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 25x20 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert