32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Várdeák Ferenc (1897-1971): Hegyvidéki táj (Óbuda v. Buda környéke?). Olaj, vászon. Jelzett. 64,5x79 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.