15937. 471. Closed Online auction Photo
2 200 HUF
0 HUF
1961 Nagyréde, Szőlőskert TSz. bejárata, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x18 cm
Photo of the item taken by : szr