15921.
471. Closed Online auction
Photo
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
cca 1946-49 futball fotók, össz. 7 db, közte az Elektromos csapata 1948 Egyiptomban, fotó a Kairó válogatott--Elektromos 3:2 mérkőzésről és egyéb fotók, 2 db Pobuda Alfréd pecsétjével jelzett, egyik hátoldalán Kocsis Sanyi felirattal, 11,5x17 és 16x23 cm közötti méretekben, egyiken szakadással