11860. 471. Closed Online auction Art-ceramics
4 000 HUF
0 HUF
Steinhübel Zoltán (1952): Női arcos fali dísz. Terrakotta, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, nyakkendő ragasztott, 32x21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras