Maps

Number of items: 129

1960 Magyarország genetikus talajtérképe, szerk.: Stefanovits Pál és Szücs László, kiadja az Országos Minőségvizsgáló Intézet, Bp., Offset-ny., 96x67 cm
17535.

4 000 HUF
10,53
11,43
cca 1895-1900 Békés vármegye + Torontál vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, kis lapszéli szakadásokkal, foltokkal, 30x23,5 cm 31,5x24,5 cm
17536.

1 600 HUF
4,21
4,57
1949 Debrecen thj. f. város térképe, 1 : 20.000, kiadja: Antalfy József könyv- és papírkereskedése, kissé szakadt, körbevágva, 47x32,5 cm
17537.

5 000 HUF
13,16
14,29
17538.

1 600 HUF
4,21
4,57
1894 Magyarország ércz-, vas-, szén és sóbányászatának térképe, foltos, üvegezett fakeretben, 29,5x43,5 cm
17539.

3 000 HUF
7,89
8,57
cca 1929 Újpest térkép, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 1:75000, 47x59 cm, rajta Budapest északi része, Szentendrei Sziget stb.
17540.

7 500 HUF
19,74
21,43
cca 1890-1910 Gyöngyös és Bakta környéke (Zone 14. Col. XXII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17541.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1900 Miskolc és környéke (Zone 13. Kol. XXIII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x51,5 cm
17542.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1910 Budapest és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 41x53,5 cm
17543.

2 400 HUF
6,32
6,86
cca 1890-1910 Hatvan és Gödöllő környéke (Zone 15. Kol. XXI.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 38x51,5 cm
17544.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1910 Budapest és Nagytétény környéke (Zone 16. Kol. XX.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 38x52,5 cm
17545.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1890-1910 Somogyvár és környéke (Zone 19. Col. XVII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x53,5 cm
17546.

2 400 HUF
6,32
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events