Books: Other languages

Number of items: 33

20888.

800 HUF
2,11
2,29
Gratulationsbuch oder die neuesten und vorzüglichen Wünsche und Gedichte beim Jahreswechsel, an Geburts- und Namenstagen und bei anderen feltlichen Gelegenheiten. Für die Jugend und ihre Freunde. Zweite Ausgabe. Tuttlingem 1858. Verlag von E. L. Kling. [2] + V-VI + 360 p. Az ifjúság használatára szánt német nyelvű gratulációs könyvecskénk döntően üdvözlő költeményeket tartalmaz az élet számos ünnepi alkalmára, úgymint verseket évfordulókra, születés- és névnapokra, kiegészítésképpen pedig formaleveleket az atyának, a családanyának, nagybácsiknak és egyéb, tisztelettel megközelítendő hatalmasságoknak. Példányunk a gyűjtemény második kiadásából származik. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés és katalógusszám, az oldalakon halvány foxing. Példányunk repülő előzékei, belívének első két levele hiányzik, a 6. ív két első és két utolsó levele kétszer bekötve, ugyanezen ív négy levele hiányzik. Enyhén kopott korabeli félvászon kötésben. Jó példány.
20889.

1 800 HUF
4,74
5,14
P. Cousin: Clementine Orpheline et Androgyne, Ou Les Caprices de la Nature Et de la Fortune. Bruxelles, 1883. J.J. Gay. 283p. Félvászon kötésben
20890.

9 000 HUF
23,68
25,71
Nemnich, Ph.A.,szerk: Allgemeines Polyglotten-Lexicon der Naturgeschichte. 5 Lieferungen (1 Deutsches Wörterbuch der Naturgeschichte, 2. Englisches Wörterbuch der Naturgeschichte) Hamburg, 1796. Friedrich Böhme. 946 hasáb. Korabeli kissé ázott papírkötésben, foltos lapokkal
20891.

7 000 HUF
18,42
20,00
George Sand: Francois le Champi. Dessins et Aquarelles de Eugéne Burnand. Gravure de Guillaume fréres. Collection E. Guillaume et Cie. Paris, 1888, Calmann Lévy, 8+259 p.+16 (színes képtáblák) t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és 16 színes képtáblával illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
20892.

20 000 HUF
52,63
57,14
Voyage du jeune Anacharsis en Gr?ce, dans le milieu du quatri?me si?cle avant l?re vulgaire. Tome 1-9 (missing: 8.) 8 db Sanson et Comp, 1791. Korabeli papírkötésekben, egy kötet vászon kötésben. Egy kötet borító nélkül, nagyrészt jó állapotban. / In contemporary paper bindings, one volume in linen binding. One volume without cover, mostly in good condition.
20893.

Voyage du jeune Anacharsis en Gr?ce, dans le milieu du quatri?me si?cle avant l'?re vulgaire. Tome 1-9 (missing: 8.) 8 db Sanson et Comp, 1791. Korabeli papírkötésekben, egy kötet vászon kötésben. Egy kötet borító nélkül, nagyrészt jó állapotban. / In contemporary paper bindings, one volume in linen binding. One volume without cover, mostly in good condition.

7 500 HUF
19,74
21,43
Catalogo della Mostra della medaglia moderna ungherese e delle incisioni di Budapest: per cura della citt? di Budapest in collaborazione con la Societ? ...Milano, 1940. (46) p. Sérült papírborítóval. A modern magyar éremművészetet képekkel bemutató kiadvány
20894.

900 HUF
2,37
2,57
Kolo Hrvatskih Umjetnika I. 1906.; II. 1907. Zagrab, Matica Hrvatska. 2 horvát nylevű művészeti folyóirat kissé sérült papírkötésben
20895.

1 800 HUF
4,74
5,14
[A szlovák nyelvű folyóiratok bibliográfiája 1919-1938] Bibligrafia Slovenskych a inorecovych novin a casopisov z rokov 1919-1938. Matica Slovenska 1968. 1074 + 6 p Kiadói vászonkötésben
20896.

1 800 HUF
4,74
5,14
[Le Bambou] Guillaume, Édouard? (1890?) Finoman erotikus illusztrációkat tartalmazó könyv 218p. Egészvászon kötésben, címlap nélkül
20897.

1 800 HUF
4,74
5,14
Athar gyűjtemény, perzsa verses kötet. ca 1900. 32p. Persian poem book
20898.

1 800 HUF
4,74
5,14
20899.

200 HUF
0,53
0,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events