https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 226

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
22000.

Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g

 
Sold
Starting price:
280 000 HUF
736,84
EUR
,
800,00
USD
Number of bids:
1
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
22001.

Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g

 
Sold
Starting price:
240 000 HUF
631,58
EUR
,
685,71
USD
Number of bids:
1
2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm
22002.

2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm

 
Sold
Starting price:
220 000 HUF
578,95
EUR
,
628,57
USD
Number of bids:
2
Régi arany karkötő 14K gyöngyökkel és topázzal j.n. br: 14,4 g 18 cm
22004.

Régi arany karkötő 14K gyöngyökkel és topázzal j.n. br: 14,4 g 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
578,95
EUR
,
628,57
USD
Number of bids:
0
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
22005.

David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
394,74
EUR
,
428,57
USD
Number of bids:
0
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
22006.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
526,32
EUR
,
571,43
USD
Number of bids:
0
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
22007.

Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
394,74
EUR
,
428,57
USD
Number of bids:
0
Leveles bross. 14k arany (Au) j.n. 12,2 g 55 mm
22008.

Leveles bross. 14k arany (Au) j.n. 12,2 g 55 mm

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
578,95
EUR
,
628,57
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
22009.

Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g

 
Sold
Starting price:
140 000 HUF
368,42
EUR
,
400,00
USD
Number of bids:
1
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
22010.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
421,05
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
0
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal
22011.

cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
421,05
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel
22012.

Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
105,26
EUR
,
114,29
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 475


Viewing: 30 September - 3 October


Item pickup: from 7 October


Deadline for payment: 18 October


Pay-off: from 24 October
 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment