Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 455

Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU
31999.

Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU

16 000 HUF
42,11
45,71
Melocco Miklós (1935-) 1997. Koller-díj / Koller szerette a művészetet és az életet. Szeretete túlélte őt ebben a díjban bronz érdemérem (100mm) T:AU
32000.

30 000 HUF
78,95
85,71
Mező Tóth Kálmán DN 1672S-B Tallér jelzetlen Ag? utánveret emlékérem, peremen MTK - COPY jelzéssel (42,5mm) T:AU patina
32001.

Mező Tóth Kálmán DN "1672S-B Tallér" jelzetlen Ag? utánveret emlékérem, peremen "MTK - COPY" jelzéssel (42,5mm) T:AU patina

32 000 HUF
84,21
91,43
Murányi Gyula (1881-1920)1907. Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás Br plakett (46,5x54mm) T:AU
32002.

Murányi Gyula (1881-1920)1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (46,5x54mm) T:AU

7 000 HUF
18,42
20,00
10
Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
32003.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1

8 000 HUF
21,05
22,86
Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
32004.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1

7 500 HUF
19,74
21,43
Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1
32005.

10 000 HUF
26,32
28,57
Nagy István (1920-2017) 1976. 900 éves a Dukász korona / Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
32006.

1 400 HUF
3,68
4,00
Orr Lajos (1952-) 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
32007.

50 000 HUF
131,58
142,86
Pató Róza (1934-) 2004. Kádár János 1912-1989 / Emlékérem 2004 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (75mm) T:AU
32008.

Pató Róza (1934-) 2004. "Kádár János 1912-1989 / Emlékérem 2004" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (75mm) T:AU

5 000 HUF
13,16
14,29
Patzó Pál (1886-1945) DN Hindenburg Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND General Feldmarschall Hindenburg Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.
32009.

Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.

7 000 HUF
18,42
20,00
Pálfy Gusztáv (1942-2021) 1971. Katona Zsigmond gyógyszerész 1828-1902 kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:VF ph
32010.

Pálfy Gusztáv (1942-2021) 1971. "Katona Zsigmond gyógyszerész 1828-1902" kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:VF ph

2 600 HUF
6,84
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events