Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 455

Tóth Sándor (1933-) DN Szeged Tourist / Szeged bronz emlékérem (42,5mm) + DN Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Kisvárda kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU
32074.

Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist / Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Kisvárda" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU

800 HUF
2,11
2,29
Tőrös Gábor (1934-2021) 1985. Tamási Áron Bronz emlékplakett (145mm) T:AU pereme felül lyukasztva
32075.

Tőrös Gábor (1934-2021) 1985. "Tamási Áron" Bronz emlékplakett (145mm) T:AU pereme felül lyukasztva

16 000 HUF
42,11
45,71
Trischler Ferenc (1945- ) 2010. Réthy László 1851-1914 / MÉE 40. Vándorgyűlése - Pécs 2010. augusztus 20. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
32076.

Trischler Ferenc (1945- ) 2010. "Réthy László 1851-1914 / MÉE 40. Vándorgyűlése - Pécs 2010. augusztus 20." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

1 600 HUF
4,21
4,57
Varga Géza (1951-) 2011. Bitnicz Lajos 1790-1871 / MÉE 41. Vándorgyűlése - 2011. augusztus 5-7. - Szombathely kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU
32077.

Varga Géza (1951-) 2011. "Bitnicz Lajos 1790-1871 / MÉE 41. Vándorgyűlése - 2011. augusztus 5-7. - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU

1 600 HUF
4,21
4,57
Varga Miklós (1928-2018) 1974. MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:AU  Adamo MC1
32078.

Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1

7 000 HUF
18,42
20,00
Varga Miklós (1928-2018) 1974. MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr jelzett Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1
32079.

Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" jelzett Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1

8 000 HUF
21,05
22,86
Várady Lajos (1911-1998) ~1955. A 450 éves Túri Alma Mater első rektora - Szegedi Kis István egyoldalas bronz plakett (89x52mm) T:AU hátoldalon ragasztásnyom
32080.

Várady Lajos (1911-1998) ~1955. "A 450 éves Túri Alma Mater első rektora - Szegedi Kis István" egyoldalas bronz plakett (89x52mm) T:AU hátoldalon ragasztásnyom

3 000 HUF
7,89
8,57
Várady Sándor (1920-2000) 1987. Magyar Antigoné egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalára karcolt információkkal T:AU,XF
32081.

Várady Sándor (1920-2000) 1987. "Magyar Antigoné" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalára karcolt információkkal T:AU,XF

8 000 HUF
21,05
22,86
Veres Gábor (1955-) 2005. MÉE Celldömölk - 35. Vándorgyűlés / 100 éve született Csúcs Ferenc szobrászművész Ag és bronz emlékérem pár (33,38g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
32082.

Veres Gábor (1955-) 2005. "MÉE Celldömölk - 35. Vándorgyűlés / 100 éve született Csúcs Ferenc szobrászművész" Ag és bronz emlékérem pár (33,38g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

16 000 HUF
42,11
45,71
Veres Gábor (1955-) 2001. MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben kétoldalas, peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,73g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
32083.

Veres Gábor (1955-) 2001. "MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben" kétoldalas, peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,73g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

15 000 HUF
39,47
42,86
Yrjö Liipola (1881-1971) 1910. Maywald Józsefnek hálás tanítványai bronz plakett (48x59mm) T:AU patina
32084.

Yrjö Liipola (1881-1971) 1910. "Maywald Józsefnek hálás tanítványai" bronz plakett (48x59mm) T:AU patina

3 000 HUF
7,89
8,57
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI ezüstözött bronz emlékérem, fekete szalaggal (50x25mm) T:XF / Hungary 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI silver plated bronze commemorative medallion with black color ribbon. Sign.: Richard Zutt (50x25mm) C:XF  HP 6813.
32085.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" ezüstözött bronz emlékérem, fekete szalaggal (50x25mm) T:XF / Hungary 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" silver plated bronze commemorative medallion with black color ribbon. Sign.: Richard Zutt (50x25mm) C:XF HP 6813.

4 000 HUF
10,53
11,43
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events