Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 455

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. Budapesti emlék kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU kis patina
31802.

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU kis patina

2 000 HUF
5,26
5,71
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Ag emlékérem. JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846 (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
31803.

60 000 HUF
157,89
171,43
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
31805.

40 000 HUF
105,26
114,29
Bogár Lívia (1957-) 1985. Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31806.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

2 400 HUF
6,32
6,86
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,60g/0.835/15mm) T:AU Adamo HB4a
31807.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,60g/0.835/15mm) T:AU Adamo HB4a

2 200 HUF
5,79
6,29
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo GS2
31808.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS2

10 000 HUF
26,32
28,57
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és bronz emlékérem pár (41,66g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo GS2
31809.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,66g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo GS2

9 000 HUF
23,68
25,71
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója jelzett Ag emlékérem (41,64g/0.640/42,5mm) T:BU Adamo GS2
31810.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,64g/0.640/42,5mm) T:BU Adamo GS2

8 000 HUF
21,05
22,86
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és bronz emlékérem pár (41,64g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU fo. Adamo GS2
31811.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,64g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU fo. Adamo GS2

7 000 HUF
18,42
20,00
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és bronz emlékérem pár (41,66g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU kis patina Adamo GS2
31812.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,66g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU kis patina Adamo GS2

8 000 HUF
21,05
22,86
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös - Róbert Károly / 650 éves Gyöngyös 1334-1984 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1985. Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából bronz emlékérem T:UNC,AU Adamo GS3
31813.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös - Róbert Károly / 650 éves Gyöngyös 1334-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" bronz emlékérem T:UNC,AU Adamo GS3

2 400 HUF
6,32
6,86
Bognár György (1944-) 1985. Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából Ag és bronz emlékérem pár (36,67g/0.925/42,5mm) T:AU patina
31814.

Bognár György (1944-) 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag és bronz emlékérem pár (36,67g/0.925/42,5mm) T:AU patina

9 000 HUF
23,68
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events